BACI BODYSTOCKING CZARNE WZORZYSTE 50008-37

84,92 

Seksowne idealnie dopasowane do ciała bodystocking! To seksowne wdzianko posiada dwa w jednym – kuszący top w połączeniu z pończochami. Miękki i elastyczny materiał (90% nylonu, 10% elastanu). Prać ręcznie. Rozmiary S/M/L.

EAN : 4890808200384

MODEL 50008-37SMLS/MM/LS/M/LXL/XXL
MiseczkaA/BB/CC/DA/BB/CB/CD/DD
Biust81-8686-9191-9781-8691-9772-8190-108
Talia61-6666-7171-8161-6671-8161-8197-112
Biodra86-9191-9797-10286-9197-10286-97107-122
Nogawka88899089908993
Stan (krok)18-1919-2020-2219-2020-2219-2023-24
Waga40-5555-6565-7545-6060-7540-7075-115

SKU: 0807050008372 Kategoria: